top of page

Yargıtay Başkanımızı ZiyaretSamsun Bölge Bilirkişiler Derneği Başkanımız Sedat URKAYA, Yönetim Kurulu Üyeleri, Çorum Bilirkişiler İl Temsilcisi, Fatih KANKURDAN, Sinop Bilirkişiler İl Temsilcisi İlknur FIRAT, Yargıtay 12.Daire Üyesi Berkün KÖKSAL’la birlikte Yargıtay Birinci Başkanı Sn. İsmail Rüştü CİRİT’i makamında ziyaret ettiler.


Ziyarette, Bilirkişilik faaliyetinin önemi, yapılanması ve işleyişle ilgili sahada karşılaşılan sorunların çözümlerine ilişkin görüş alışverişi ile birlikte, Milli Mücadelenin 100.Yılı kapsamında Samsun’dan Bölge Bilirkişiler Derneği ile başlatılan, güçlü bir sivil toplum kuruluşu ile temsil hareketi, bilirkişilerin iç nitelikli eğitimleri, derneğimizin, Samsun Valiliğine sunulan SODES 2019 kapsamındaki, Sosyal Sorumluluk Projesindeki Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı ile hazırlanan projesi hakkında bilgilendirmeler yapılmıştır.


20.11.2019 tarihinde gerçekleştirilen ziyaret kapsamında, Yargıtay 13.Ceza Dairesi Başkanı Vuslat DİRİM, ve diğer daire başkanları ile karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu.

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page