top of page

Samsun Adliyesi Giriş Kartlarımız Devrede

Samsun Adliyesinde, Bilirkişilerimizin, Mahkeme Kalemlerine geçiş ve giriş kartları bugün itibariyle yürürlüğe girmiştir. Geçmiş uygulamalarda hangi kalemlere giriş yapılacak ise tek tek kayıt bildirimi yapıp her bir kapı için giriş kartı almak zorunda kalan Adli Bilirkişilerimiz bundan böyle, derneğimiz üye kimlik kartlarını Giriş'te ibraz ederek, Geçiş ve Giriş Kartlarını teslim alarak, tek bir kart ile tüm kalemlere giriş sağlayabileceklerdir.
Ancak, Uygulama sadece Dernek Üye Kimlik Kartları ile geçerli olup, Üye Kimlik Kartının teslimi ile alınacak Giriş Kartı sayesinde, Mesai Günleri, 08:00-17:00 aralığı mesai saatleri içerisinde kullanılabilecek ve üzerindeki manyetik kart ve çip vasıtasıyla kartlar Adliye Binasından dışarıya çıkarılamayacaktır.


Kartların güvenlik ve iyi niyeti suistimali söz konusu olmaksızın, Adliye içerisindeki iş ve işlemlerin hızlandırılması ile vakit zaman tasarrufu sağlanması gözetilerek, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından onaylanarak yürürlüğe alındığını tüm üyelerimize bildirmek isteriz. Dernek üye kimlik kartları elinde olan Adli Bilirkişilerimiz uygulamadan hemen yararlanabilirler. Kimlik Kartı olmayan üyelerimiz ise kimlik kartlarını derneğimizden temin edebileceklerdir.

11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page