top of page

Olağan Genel Kurulumuz Gerçekleştirildi.
Tüm Bilirkişi Dernekleri Federasyonu Olağan Genel Kurul’u geçtiğimiz cumartesi günü Samsun'da yapıldı. 6 Katılımcı dernek ve 36 delege, il temsilcileri ile çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi.


Genel Kurulu Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri KILIÇ ve Samsun Bilirkişiler Bölge Kurulu Başkanı Adem ARSLAN onurlandırdılar.


Yürütmede Divan Heyetine seçilen delegelerin ardından görüntülü canlı toplantı ortamına katılımları yürüten Fatih KANKURDAN’da Hazine Müsteşarı Dr.Ahmet GENÇ, Sigorta Tahkim Komisyonu Başkanı İbrahim TAŞBAŞI, Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Daire Başkanı Bülent AYCAN, TÜRKONFED Başkanı ile Vekili Aydın AĞAOĞLU ile İbrahim GÜLLÜ’yle birer söyleşi gerçekleştirdikten sonra gündem konularına ve seçime geçildi.


Tek liste ile gerçekleşen seçimde Samsun Bölge Bilirkişiler Derneği Başkanı Sedat URKAYA Federasyon Genel Başkanlığına seçilirken, Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeliklerinin de seçimi gerçekleştirilmiş oldu.99 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page