top of page

Nitelikli Hesaplama Eğitim ve Seminer Programları

Güncelleme tarihi: 10 Şub 2022

Bilirkişilerin niteliklerini arttırma ve yeni nitelikler kazandırmak amacıyla oluşturduğumuz Nitelikli Hesaplamalar Alt Uzmanlık Eğitim ve Seminer Programları için kayıtlar başlamıştır.

Federasyon olarak oluşturmuş olduğumuz programlarımızla; 2022 yılı bilirkişilik başvurularında "Bölge kurulu karar verirken sicile kayıt bakımından öncelikle başvuranın 10uncu maddedeki şartları taşıyıp taşımadığını değerlendirir ve şartları taşıyanlar arasından başvuranın mesleki tecrübesini, katıldığı meslekiçi eğitimleri veya uzmanlığı gösteren belgeleri dikkate alarak en liyakatli olanları seçer.” hükmü uyarınca başvuranlar arasından başvurunuzun daha nitelikli olmasını amaçlamaktayız.


  • Programlar, federasyonumuz yönetiminde ve denetiminde gerçekleşmektedir. 2022 yılı başvuru süresine yetişmesi amacıyla online olarak gerçekleşecek ve kontenjanlarımız sınırlıdır.

  • Program tarihleri kayıtlar tamamlanınca duyurulacaktır.

  • Gruplarımız en az 15, en fazla 24 kişi olacaktır.

  • Program katılımcılarına sertifika, seminer katılımcılarına katılım belgesi verilecektir.

  • Federasyonumuz içerisinde yer alan dernek üyelerimize indirim tanımlanmıştır. İndirim kodu için bağlı bulunduğunuz dernek/oda ile görüşebilirsiniz.


Nitelikli Hesaplamalar Alt Uzmanlık Eğitim Programları ve Seminerler

(Detay için programların üzerine tıklayınız.)

Eğitim Organizatörü:

Smart Plus Akademi

3.064 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page