top of page

İş Güvenliği Uzmanları İşbirliği

Samsun İş Güvenliği Uzmanları Derneği Başkanı Sn.Yüksel KURT Derneğimizi ziyaret ederek, bir dizi temasta bulunmuştur. Maden Mühendisliği alanında başarılı çalışmaları bulunan Sn.KURT derneğimiz üyeliği ile birlikte her iki derneğin ortak çalışma programları ve son haftalarda Bölge Kurulu üzerinde İş Güvenliği Uzmanlarına yönelik inceleme ve soruşturmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunulmuştur.Unutulmamalıdır ki, Samsun Bölge Bilirkişiler Derneğimiz bir çok meslek mensubunu oda, birlik vbg. bağlı bulundukları kurum kuruluşlardan ziyade, kamu yararı ilkesiyle hukuka yardımcı olabilmek adına Bilirkişilerimizin, organizasyon, eğitim, dayanışma ve mesleki gelişimleri ile AB uyumu noktasındaki projelerle güçlü bir STK olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.


Samsun İş Güvenliği Uzmanları Derneği Başkanı Sn.Yüksel KURT Derneğimizi ziyaret ederek, bir dizi temasta bulunmuştur. Maden Mühendisliği alanında başarılı çalışmaları bulunan Sn.KURT derneğimiz üyeliği ile birlikte her iki derneğin ortak çalışma programları ve son haftalarda Bölge Kurulu üzerinde İş Güvenliği Uzmanlarına yönelik inceleme ve soruşturmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Unutulmamalıdır ki, Samsun Bölge Bilirkişiler Derneğimiz bir çok meslek mensubunu oda, birlik vbg. bağlı bulundukları kurum kuruluşlardan ziyade, kamu yararı ilkesiyle hukuka yardımcı olabilmek adına Bilirkişilerimizin, organizasyon, eğitim, dayanışma ve mesleki gelişimleri ile AB uyumu noktasındaki projelerle güçlü bir STK olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page