top of page

Şimdi SÖZ Sizin.

Güncelleme tarihi: 23 Eki 2021

Federasyonumuz tarafından hazırlanan ve bilirkişilerin taleplerini ihtiyaçlarını somut, reel, istatistiksel veri olarak ölçümlemek için hazırlanan anketimize sizleri davet ediyoruz. Anketin doldurulma süresi 1 (bir) dakika ve son anket doldurma tarihi 14/10/2021 olup, kıymetli katkılarınız beklemekteyiz.


Federasyonumuz kuruluş aşamasında birliktelik sergilediği ve işbirliği içerisinde çalıştığı 9 dernek vasıtasıyla sahada topladığı verileri sürekli olarak Adalet Bakanlığı, Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü ve Bilirkişilik Daire Başkanlığı'na raporlamakta karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunmaktadır.


Tüm Bilirkişilerin çalışma koşullarının iyileştirilmesi yapılan ve yapılacak olan rehabilitasyon çalışmalarına ışık tutması açısından son derece önemlidir. Bilirkişiliğin saygınlığının arttırılması için yaptığınız destekleriniz için şimdiden ülkemizin ilk tek ve öncü sivil toplum üst kuruluşu olarak teşekkür ederiz.


Ankete katılım sağladıktan sonra lütfen linki Bilirkişi olarak görev yapmakta olan, diğer bilirkişilerimize ulaştırmanız katılımın ve görüşlerin yaygınlığına katkı sağlayacaktır.


Anket katılımı 14 Ekim 2021 00:00'da son bulmuştur.3.011 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page